Звіт директора

01 червня 2018 року відбулася конференція Зеленівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №38, на якій виступила директор школи  Дехканова Марія Богданівна із звітом про свою діяльність за 2017/2018 н.р. На конференції були присутні педагогічні працівники, члени батьківського комітету, ради школи, піклувальної ради, представники учнівського самоврядування та громадськість.

Марія Богданівна звітувала  про персональний внесок у підвищення рівня організації навчально-виховного процесу та створення належних умов для забезпечення рівного доступу для здобуття якісної освіти за 2017/2018 навчальний рік.

У звіті висвітлено питання:

· мережа класів

· охоплення дітей навчанням

· упровадження інновацій у навчальний процес

· залучення додаткових коштів

· аналіз звернень громадян

· навчально-виховний процес

· гурткова робота

· правильна розстановка педагогічних кадрів

· стан травматизму

· матеріально-технічна база

В обговоренні взяли участь батьки, вчителі, учні, представники громадськості, які відзначили особистий внесок керівника закладу у підвищення рівня організації навчально-виховного процесу у школі, відповідальне виконання функціональних обов’язків директора щодо забезпечення обов’язковості загальної середньої освіти, створення умов для варіативності навчання та вжиті заходи щодо упровадження інноваційних педагогічних технологій у навчально-виховний процес, зміцнення та модернізацію матеріально-технічної бази школи.

Одноголосним рішенням конференції (128 чоловік) роботу керівника закладу за звітний період визнано на високому рівні.

Переглядів: 370 | Додав: Alf1134 | Рейтинг: 0.0/0