Практичний семінар

04 грудня 2018 року на базі Зеленівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №38 Херсонської міської ради відбувся міський практичний семінар для вчителів початкового навчання на тему: «Інтегроване навчання на уроках в початковій школі». У семінарі взяли участь вчителі початкових класів шкіл міста Херсона, вихователі дитячих садків №46 та №47 та директор Зеленівського ясла-садка №46.

Вчителі початкових класів школи поділилися досвідом проведення в

1-х класах ранкових зустрічей,  бінарних та інтегрованих уроків у 2-4-х класах.

Вчителі 1-х класів  провели ранкові зустрічі: Жакоміна О.В. (1-А клас) «Зимонька-зима», Жакоміна Н.М. (1-Б клас) «У двері стукає зима».

Вчитель 2-А класу Бойчук Г.В. та вчитель англійської мови Ґудзь Н.П. провели бінарний урок (літературне читання та англійська мова) на тему: «Молодець проти овець, а проти молодця – сам вівця».

Вчитель 2-Б класу Дубко Н.Я. та вчитель музичного мистецтва Пустовойт О.М. провели показовий інтегрований урок з природознавства та музичного мистецтва «Зима. Ознаки зими».

Вчитель Середа Н.Є. показала фрагмент інтегрованого уроку(математика, навколишній світ) в 4-А класі за темою: «Дії з багатоцифровими числами. Розв’язування задач».

Учні та батьки початкової школи підготували виставку декоративно-ужиткового мистецтва «Зимова казка – 2018».

Після показових уроків учасники семінару обмінялися досвідом та підвели підсумки.

Переглядів: 235 | Додав: Alf1134 | Рейтинг: 0.0/0