"Іскри Натхнення - 2018"

28 березня 2018 року, в актовій залі школи відбувся фестиваль художньої самодіяльної творчості "Іскри Натхнення - 2018".
           У фестивалі взяли участь понад 90 учнів 1-9 класів. На розгляд журі було представлено 13 номерів у жанрах вокал, хореографія, інструментальне виконавство та театральне дійство.
На фінальний концерт обласного огляду-конкурсу «Таврійський Барвограй» запрошені вокальний колектив "МАЛЬВИ" (керівники - Галущак А.М. та Коновалов В.В.) з художнім номером "Веснянка" та гурт ложкарів "Побратими" (керівники - Жакомін В.П. та Жакоміна О.В.) з номером "Марсік".

ВІ-ТА-Є-МО!!!
"Відповідно до положень про фестиваль дитячої художньої самодіяльної творчості ”Іскри натхнення” та щорічний обласний огляд-конкурс дитячої та юнацької творчості «Таврійський барвограй» з 16.03.2018 по 28.03.2018 року Херсонським Центром позашкільної роботи проведено ІІ етап огляду-конкурсу серед освітніх закладів Дніпровського району.
Переможцями визнано загальноосвітні заклади: № 36,38,50,52."

Світлина від Iren Nurullina. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Iren Nurullina. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Iren Nurullina. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Iren Nurullina. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Iren Nurullina. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Iren Nurullina.

Переглядів: 234 | Додав: Alf1134 | Рейтинг: 0.0/0