29 січня - річниця бою під Крутами

29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, яка для українського народу стала символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

Учні 7 класів переглянули відео "Бій під Крутами - як це було" , а учні 10 класів - "Спецпроект "Бій під Крутами. 103 років". Збройне протистояння між Україною та більшовицькою Росією та поділилися своїми враженнями від побаченого.

Педагог-організатор провела Інформаційні хвилинки "10 цікавих фактів про бій під Крутами" онлайн.

Під час заходів йшлося про подвиг студентів під Крутами, який відбувся у 1918 р. Учні обговорювали події, пов’язані з боротьбою українського народу за свою незалежність протягом останнього тисячоліття, ознайомилися з історичними документами, що стосуються подій під Крутами. Школярі вшанували пам’ять 300 молодих захисників, які поклали голови за волю своєї держави хвилиною мовчання.

Всі проведені заходи до Дня пам’яті Героїв Крут об’єднала думка про те, що цей день назавжди залишиться в пам’яті світлим днем подвигу та прикладу для нинішніх і майбутніх поколінь, надії і любові до своєї Вітчизни.

Ми повинні знати свою історію. А наша історія вмита кров'ю і сльозами.

Пам'ятаємо Героїв!

Переглядів: 54 | Додав: Alf1134 | Рейтинг: 0.0/0