«Правила пожежні ти на вус намотай,
Сам виконуй і друзям розповідай!"

21 січня 2018 року в актовій залі школи відбувся відкритий урок безпеки «Вбережися від пожежі!», який підготували та провели представники Шкільного Парламенту «ВЕСЕЛКА» під керівництвом педагога-організатора Ірини Дмитрівни Нурулліної.

На захід завітали гості :

- Кошелюк Тетяна Василівна - головний спеціаліст управління освіти;

- Федоренко Оксана Володимирівна - начальний сектору пропаганди та агітаційної роботи Головного управління ДСНС України в Херсонській області;

- Соловйов Олексій Юрійович - фахівець сектору пропаганди та агітаційної роботи Головного управління ДСНС України в Херсонській області;

... Читати далі »

Переглядів: 199 | Додав: Alf1134 | Дата: 22.01.2019 | Коментарі (0)

Пишаємось нашими учнями!
16 січня, учениця 11 класу Горб Валерія (Голова Центру дозвілля ШП "ВЕСЕЛКА") зранку взяла участь у зоймках передачі "Ранок на СКІФІЇ" на ТРК СКІФІЯ.

Переглядів: 238 | Додав: Alf1134 | Дата: 22.01.2019 | Коментарі (0)

Мораль і Право, Право і Закон -
Рушійні сили для життя людини!
10-го грудня весь світ відзначає Міжнародний День захисту прав людини.
Саме з цієї нагоди 06 грудня 2018 року вчителем правознавства Маргарита Степаненко проведено турнір юних правознавців "Я знаю і виконую свої права" для учнів 9-х класів: 9-А клас - команда "Праволюби"; 9-Б клас "Юні правознавці".
На турнір були запрошені почесні гості, представники Херсонський Міський суд Херсонської Області - заступник голови суду Ярослав Мусулевський та прес-секретар суду Світлана Констанчук
За результатами 5ти раундів перемогла дружба! Учні обох команд продемонстрували високі знання в галузі права.

Переглядів: 234 | Додав: Alf1134 | Дата: 22.01.2019 | Коментарі (1)