1 вересня 2018 рік

01 вересня 2018 року на шкільному подвір'ї пролунав Перший Дзвоник!

Урочисту лінійку з нагоди свята відвідали почесні гості: Сікальчук А.М. - старший інспектор з особливих доручень відділу ювенальної привенції УПД ГУНП, Семчишина О.С. - голова Зеленівської селищної ради, Кілівник В.Ф. - директор БК, настоятель храма Іоана Богослова отець Володимир.
Гарний настрій та урочисту атмосферу на святі забезпечив Оркестр ГУНП в Херсонской области під керівництвом підполковника поліції Колісника А.А. та Вокальний ансамбль Police Prime ГУНП в Херсонській області головного Управління Національної Поліції в Херсонській області.
Першачки задоволені цікавими подарунками від найстарших учнів - стрічками "Першокласник-2018".
Такою позитивною нотою розпочався новий навчальний рік для вчителів, учнів та їх батьків у Зеленівській ЗОШ №38.

Переглядів: 228 | Додав: Alf1134 | Рейтинг: 0.0/0