Понеділок, 23.09.2019, 20:26
ВІТАЄМО ВАС НА САЙТІ ЗЕЛЕНІВСЬКОЇ ШКОЛИ №38 ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Мій улюблений предмет :)

ВИХОВУЄМО ПАТРІОТІВ

Картинки по запросу виховуємо патріотів

9 травня 2019 року вчителі та учні долучились до проведення святкового мітингу-пам'яті, присвяченого Дню Перемоги!

На данном изображении может находиться: 9 человек, люди улыбаются, люди на сцене, люди стоят, обувь и на улице

На данном изображении может находиться: 7 человек, люди стоят

12 березня 2019 року на базі «Дитяче кафе «Золотий ключик»» відбувся відкритий фестиваль патріотичної пісні "Рядки, опалені війною...", присвячений Дню визволення міста Херсона від фашизму.
Нашу школу на фестивалі представили: учениця 4-Б класу Аня Гавриловец з піснею "Закаты аллые" і фольклорний ансамбль "МАЛЬВИ" з піснею "Лист солдату". Художній керівник - Алла Галущак
За результатами фестивалю Гавриловець Анна відзначена за перемогу дипломом Голови обласної ради ветеранів Л.М. Фролової, фольклорний ансамбль "МАЛЬВИ" за перемогу нагороджений грамотою Голови Херсонської обласної організації політичної партії "Громадський рух "Народний контроль" В.О. Альтгауза та Голови Херсонського осередку Всеукраїнської громадської організації "Асоціація "Афганці" Чорнобиля"

На данном изображении может находиться: 12 человек, люди улыбаются, люди стоят и в помещении

Талановиті учні школи декламували вірші видатного поета, як учасники конкурсу «Шевченківські читання».
Лохматова А., Жиган В. та Новицька Г. посіли призові місця. Вітаємо переможців!!!

На данном изображении может находиться: 15 человек, люди улыбаются, люди сидят и в помещении

«  Вересень 2019  »
  • uCoz Manual