ВИХОВНА  РОБОТА  В  ШКОЛІ   

 

 

#### Є новина!   

 

 

01 жовтня 2021 року

Сьогодні учасники освітнього процесу та працівники Зеленівської загальноосвітньої школи №38 долучилися до Всеукраїнської акції "Монетки дітям", під час якої збирали монетки номіналом у 25 копійок, які вже вийшли з обігу. Зібрані "Монетки дітям" підуть на лікування онкохворих дітей 

 

  @@@Далі буде...

01 жовтня 2021 року

Учні нашої школи взяли участь у конкурсі дитячого малюнка до Дня захисників та захисниць України (керівник Панасюк Л.М)

  

@@@Далі буде...

 

01 жовтня 2021 року

Міжнародний день людей похилого віку відзначають у всьому світі 1 жовтня. В Україні це також і День ветерана. З цієї нагоди в Золотому Ключику для ветеранів праці та людей поважного віку організували святковий концерт. Їх вітали голови ветеранських організацій, а також творчі колективи шкіл міста, які створили незабутню атмосферу затишного свята. Наша школа також взяла активну участь у святі та привітала ветеранів.

    

@@@Далі буде...

Протягом вересня 2021 року у школі проходидла акція "Від  серця до серця". Волонтери шкільного загону «НЕБАЙДУЖІ СЕРЦЯ» висловлюють подяку учням школи, їх батькам та класним керівникам 1-11 класів, які долучились до благодійної акції «Від серця до серця» по збору канцелярського приладдя.

      

@@@Далі буде...

 

23 вересня 2021 року відбулися вибори президента шкільного парламенту, яким передувала велика попередня робота: висунення найдостойніших, найкреативніших і найактивніших у кандидати, написання програм, зустрічі з виборцями. За підсумками роботи виборчої комісії переможницею стала учениця 8-А класу Лохматова Аліна,яка набрала 80 голосів. Ми бажаємо новообраному президенту наполегливості та успіхів на цій почесній та відповідальній посаді

     

@@@Далі буде...

17 вересня 2021 року

Переможці – визначені!

З останнім свистком судді на зеленому полі стадіону «Майстер-С» завершився фінал 16-го футбольного турніру «Шкіряний м’яч – 2021», присвяченого 243-й річниці заснування Херсона У справжніх футбольних баталіях за перехідний Кубок Дніпровської районної у місті Херсоні ради, які тривали на стадіонах «Старт» і «Майстер – С» протягом 4-ох днів, взяли участь більше 150 школярів 7-8-х класів закладів середньої освіти Дніпровського району.

Перехідний Кубок і «золото» турніру у двобої з командою НВК № 48 виборола команда ЗОШ № 38 (смт. Зеленівка) на чолі з капітаном, наймолодшим гравцем турніру, учнем п’ятого класу Максимом НЕПОМЯЩИМ. Визначені кращі гравці фіналу - статуетки і Дипломи : «Кращий нападник» отримав Іван ДЕРКАЧ, ЗОШ №38, «Кращий захисник» - Нікіта ЗЯБЛОВ , ЗОШ № 52, «Кращий воротар» - Олександр КАРАВАЦЬКИЙ , НВК № 48.

   

@@@Далі буде...

13 вересня 2021 року 

Здоров’я – це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Людина, яка не хворіє, почувається впевнено, бо вона усвідомлює, що керує своїм здоровям, є його господарем. Саме тому з раннього дитинства треба формувати навички щодо ведення здорового способу життя. З цією метою сьогодні учні нашої школи відвідали Чумацьку криницю.

День здоров'я у школі - це завжди веселий та активний захід, який подобається всім школярам. Вони можуть брати участь не тільки в різних активних заходах, а й подихати свіжим повітрям, побігати і добре провести свій час.

   

@@@Далі буде...

 

З 1 вересня! Нехай цей день стане стартом надзвичайно пізнавального та успішного року, який запам'ятається та принесе не лише нові знання, але й вірних друзів, позитивні емоції та радість від спілкування. Будьте сповнені ентузіазму та цілеспрямованості! Нехай все у вас вийде

   

@@@Далі буде...