СВЯТО МАСЛЯНИЦІ В УКРАЇНІ

26 лютого 2020 року  працівники обласної дитячої бібліотеки провели для  учнів нашої школи просвітницько-розважальний захід про святкування в Україні Масляниці. Розваги прийшлися всім до душі .

Зустріч з херсонською письменницею Юлією Чернієнко

31 січня 2020 року у актовій залі школи відбулась зустріч учнів 6-9 класів із херсонською письменницею Юлією Чернієнко.

Юлія презентувала свою нову книгу "Помста", в якій порушує складну та актуальну тему – підліткового булінгу, дорослої байдужості, що можуть мати невиправні наслідки. Серед здобутків нової письменниці – першість у Міжнародному літературному конкурсі "Гранослов" із романом "Раби", ІІ місце у Міжнародному літературному конкурсі "Крилатий Лев" за повість "Вирок Міри", що й стала її дебютом під назвою "Помста".

"КНИГОМАНІЯ - 2019"

27.02.2019 р. у бібліотеці школи пройшов перший шкільний тур Всеукраїнського конкурсу читання серед учнів 7-х класів "Книгоманія - 2019"

"ЧИТАЙ І БУДЬ УСПІШНИМ!!!"

30.01.2019 р. у шкільній бібліотеці  пройшла "Періодична карусель" для учнів 1-3 класів під гаслом "Читай і будь успішним!". Маленькі читачі познайомились із дитячими періодичними виданями України