МОЯ ПРОФЕСІЯ - МОЄ МАЙБУТНЄ!

 

 

#### Є новина!

         Херсонське вище професійне училище ресторанного господарства запрошує учнів 9- 11 класів та їх батьків на День відкритих дверей, який відбудеться 22 квітня 2021 року в онлайн форматі.

http://vpu9.ks.ua/contacts/

https://www.instagram.com/009hvpurg/

https://www.facebook.com/009hvpurg

https://www.youtube.com/channel/UCjuF5Zen-q81ZIlM70WH2oQ/featured

@@@@Далі буде...

    16 грудня 2020 року на онлайн зустріч  до нашої школи завітали представники Херсонського гідрометеорологічного технікуму.

        Майбутніх вступників  познайомили з перевагами навчання у Херсонському гідрометеорологічному технікумі ОДЕКУ. Учні дізналися про затребуваність та майбутнє працевлаштування за спеціальністю "Науки про Землю", а також про актуальність та перспективність екологічних спеціальностей "Екологія" та "Технології захисту навколишнього середовища".

    

@@@@Далі буде...

 

     14 листопада 2019 р. учні 10 класу завітали на екскурсію до Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу. Майбутні випускники школи прийняли участь у майстер-класах, які підготували студенти і викладачі коледжу, та на практиці познайомились їз професіями бухгалтера, юриста, фінансиста, маркетолога.

   

@@@@Далі буде...

 

     08 листопада 2019 р.  учні 8-А класу побували з екскурсією на заводі "Чумак" у м. Каховка Херсонської області. ПрАТ «Чумак» -  потужний виробник харчових продуктів, який виробляє кетчупи, соуси, майонези, томатну пасту, соки, консервовані овочі, макаронні вироби та смажене насіння. Наші учні мали змогу своїми очима побачити я кнароджуються такі знайомі продукти харчування.

    

@@@@Далі буде...

 

     07 листопада 2019 р.  Хенсонський національний технічний університет відкрив свої двері для абітурієнтів і майбутніх  студентів вишу. Одинадцятикласники прийняли участь у майстер-класах, організованих студентами та їх викладачами, отримали інформацію про умови вступк до ХНТУ.

     

@@@@Далі буде...

 

     06 листопада 2019 р.  у актовій залі школи відбуласья зустріч учнів 10-11 класів із представником Херсонського державного університету Бальхою Альоною Сергіївною - викладачем кафедри природничо-математичних дисциплін та логопедії.

     Випускниця нашої школи, а тепер викладач ХДУ, Альона Сергіївна розповіла учням про професії вчителя початкових класів, вихователя, логопеда. Майбутні випускники отримали важливу інформацію про умови  вступу на педагогічний факультет ХДУ.

    

@@@@Далі буде...

 

      05 листопада 2019 р.  у актовій залі школи відбуласья зустріч учнів 10-11 класів із представником  Академії Національної Гвардії Украни Лавренко Денисом Вячеславовичем  - начальником відділу комплектування іміджево-видавничого центру НГУ, підполковником.

       

@@@@Далі буде...

 

     Де народжується ХЛІБ?..  Запашний хліб із золотавою скоринкою...  Хто приймає безпосередню участь у створенні цього смачного продукту харчування, без якого ми не уявляємо собі жодного дня? 18 жовтня і 24 жовтня 2019 року маленькі школярі (учні 4-х класів) завітали на екскурсію до ПАТ "Херсонський хлібокомбінат". Дітлахи познайомилися із цікавою і дуже важливою професією пекаря і, звичайно,  скуштували щойно спечений хліб.

   

@@@@Далі буде...

 

     11 жовтня 2019 р.  на базі Зеленівської бібліотеки стартував ряд заходів, спрямованих на допомогу майбутнім абітурієнтам у виборі професії. Розпочали  з цікавої та актуальної професії - журналіст, яку яскраво представив та розкрив  спеціально запрошений гість - Анатолій Марущак. Наприкінці заходу учні школи пограли у ділову гру, метою якої було показати учасникам наслідки випадкового вибору професії.

    

@@@@Далі буде...