Понеділок, 23.09.2019, 20:26
ВІТАЄМО ВАС НА САЙТІ ЗЕЛЕНІВСЬКОЇ ШКОЛИ №38 ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Мій улюблений предмет :)

Наша школа

Зеленівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №38 Херсонської міської ради набула статусу середньої у 1973 році.

Нині школа – це сучасний навчальний заклад, у якому створені умови для творчості, розвитку та самореалізації особистості учня і вчителя.

Навчально-виховний процес забезпечують 42 педагоги, з них 45% – випускники школи. 60% педагогічних працівників – спеціалісти вищої та першої категорії, 29 % ‑ вчителі-методисти та старші вчителі.

Педагогічні працівники мають публікації у фахових та періодичних виданнях. Доробки вчителів школи з питань навчання і виховання учнів побачили світ у друкованих виданнях не тільки міста Херсона, а й України. Адміністрація школи пропагує досвід роботи колективу у засобах масової інформації з питань профільного навчання, експериментальної діяльності за програмою «Росток», екологічного виховання учнів.

За 40 років функціонування закладу випущено більше 2 тисяч випускників, з них – 54 закінчили школу із золотою та срібною медалями. Серед випускників є чимало науковців, заслужених освітян, діячів культури, спортсменів. Зокрема, гордістю навчального закладу є доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент АПН України Голобородько Євдокія Петрівна.

У школі створена достатня матеріально-технічна база. Функціонують 35 навчальних кабінетів та класних кімнат, актова та спортивна зали, бібліотека з читальною залою, їдальня, комп’ютерний клас, спальня та ігрова кімната для першокласників, тренажерний спортивний майданчик.

У 2012/2013 н.р. школа розпочала експериментальну роботу за науково-педагогічним проектом «Росток» на Всеукраїнському рівні за темою «Вплив інтегративно-діяльнісного підходу на розкриття та розвиток творчого потенціалу дитини на основі реалізації принципів науково-педагогічного проекту «Росток».

Основними напрямами профілізації навчального закладу є технологічний та природничо-математичний. Кожний з них розвивається в умовах належної матеріально-технічної бази.

У центрі уваги колективу – робота з обдарованою молоддю. Учні школи є переможцями ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук.

Для забезпечення розвитку творчих здібностей учнів у школі працюють гуртки різноманітних напрямків: художньо-естетичний, декоративно-вжитковий, спортивний, туристсько-краєзнавчий, патріотичний, екологічний. Вихованці школи демонструють високу результативність участі у проектах, конкурсах, змаганнях і фестивалях.

Понад 20 років у школі проводиться свято «Шкільний Олімп» за підтримки спонсорів, шефів, батьків, громадськості селища Зеленівка. Це традиційне свято вшанування переможців, свято таланту, на якому відзначаються найкращі учні, батьки, вчителі. Найактивніші родини учнів школи заносяться до Книги батьківської слави.

Зеленівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №38 Херсонської міської ради у своїй діяльності зорієнтована на розвиток здібностей, обдарувань і талантів дітей, відродження та примноження національних традицій, виховання патріотів, висоокоосвічених особистостей.

Шефи школи – Управління МВС України в Херсонській області.

Наша адреса: м. Херсон, смт. Зеленівка, вул. Степова, 20-А.

e-mail: school38@ukr.net

«  Вересень 2019  »