Картинки по запросу табір картинка

2018-2019 навчальний рік

З 27.05.19 р.  по 13.06.19 р. при Зеленівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №38 працюватиме пришкільний табір відпочинку «Сонечко».

Оздоровленням буде охоплено 20 дітей  пільгових категорій , учнів 1-4  класів.
Інформація для батьків!

Наприкінці травня, традиційно, у Зеленівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 38 свою роботу розпочав пришкільний табір «СОНЕЧКО» з денним перебуванням.

У таборі для дітей – веселі розваги, цікаві зустрічі, спортивні змагання, квести, вікторини, майстер класи, екскурсії, конкурси, ігри, відпочинок на річці.

Вартість путівки з денним сном та 3-разовимхарчуванням за зміну (14 днів) – 1068грн 06коп; 1 день – 76 грн 29 коп.

Реквізити для переведення коштів для придбання путівок:

Реквізити:

Р/Р 31558282135762

ГУДКСУ в Херсонській області

МФО 852010

ЄДРПОУ 02146713

Призначення: ЗЗСО №38 пришкільний табір.

ВІТАЄМО!!!

Літо – це час втілення своїх планів, задоволення індивідуальних інтересів в особистісно значущих сферах діяльності, розваг, свободи вибору, набуття нового життєвого досвіду.

Відпочинок. Табір. Літні канікули. Для дітей – це радість, змога пізнати  себе і навколишній світ, зустріти  нових друзів, добре відпочити, набратися сил і здоров’я.

Табір – це новий світ дитини, нехай і тимчасовий, але дуже важливий. Це сфера активного відпочинку, різноманітна суспільно значуща діяльність, відмінна від типової повчальної, дидактичної, словесної діяльності в умовах природи й унікальності літнього канікулярного часу. Тут немає відмінників і невстигаючих, ледарів . Всі діти мають рівні права.

День відкриття табору «День безпеки в школі»

"Україна починається  з тебе"

Квест"Стежками України"

"День українського мистецтва"