Начальник Головного Управління Національної

Поліції в Херсонській області, полковник поліції

Прокудін Олександр Сергійович

Начальник відділу ювенальної превенції

поліції Херсонщини

Шанько Ярослав Вікторович

Старший дільничний офіцер поліції сектора превенції

Дніпровського ВП ХВП

ГУНП в Херсонській області,

капітан поліції

Мельниченко Сергій олександрович

тел. 0663501526

12 березня 2019 року в школі відбулись зустрічі учнів 6-10 класів зі шкільними офіцерами поліції Управління патрульної поліції в Херсонській області Грибко В‘ячеславом Володимировичем та Лунякою Іриною Олександрівною.
Говорили про булінг: визначення, види, відповідальність, попередження. Також ШОПери висвітлили питання відповідальності неповнолітніх та їх батьків за адмінстративні правопорушення та кримінальні злочини.
На останок учні 9-х класів отримали змогу відчути себе справжніми полісменами: приміряли шоломи та желети, посиділи за кермом службового авто, передавали інформацію по рації.
Адміністрація школи висловлює подяку за корисний інформативний захід. Сподіваємось на подальшу співпрацю.

На данном изображении может находиться: 19 человек, люди улыбаются

На данном изображении может находиться: 17 человек, люди сидят и в помещении